Kurumsal

Hizmetlerimiz

  1. Yolcu Taşımacılığı
  2. Karagöz Kebapçısı
  3. Update Notifications
  4. Petrol Ofisi İşletmeciliği
  5. Sigorta İşletmeciliği
  6. Turizm İşletmeciliği
  7. Mabel Çikolata
  8. Balin Çikolata

Kurumsal

Bursa’daki 60 yıllık ticari geçmişe sahip grup, özellikle kafeterya, çay bahçesi ve pastane gibi işletmeleri ile gıda sektöründe faaliyette bulunmuştur. Bunun yanında şehirlerarası ve şehir içi yolcu taşımacılığında da bir süre hizmet vermiştir.

Mabel Çikolata Güney Marmara Distribütörlüğünü alarak başladığı gıda toptancılığını pastacılık ekipmanları ve hammaddeleri ağırlıklı olarak bu güne kadar zengin çeşitlerle geliştirdi.

19 numaralı yazıhanenin işletilmesini de bünyesine ekleyerek ulaşım sektöründe yeniden hizmet vermeye başladı.

Yakın dönemde kısa bir süre Yaylacık köyünde büyük baş hayvan besiciliği ile ilgili girişimde bulundu. Sektördeki gelişmeler üzerine bu projeyi askıya aldı.

Bu gün gıda toptancılığının yanında, terminal kompleksi için de iki fastfood, dört pasta şekerleme dükkanı, bir şehirlerarası otobüs yazıhanesi, terminal dışında “Çikolata Evi” işletmeciliğini sürdürmektedir

Misyon

Nihai müşterinin memnuniyetine katkı sağlayacak şekilde, özellikle pasta ve şekerleme imalatı yapan üreticilerin; ihtiyaç duydukları hammadde ve malzemeleri kaliteli, ekonomik ve zamanında tedarik etme talebine cevap vermek, bu doğrultuda yeni teknik ve çeşitleri takip ederek sürekli gelişmek

Vizyon

Sürekli büyüyen pazarla birlikte gelişmeleri yakından takip ederek, memnuniyet ve güven esasına dayalı hizmetlerimizi güncellemek; yeni ürün ve markaları da bünyemize dâhil etmek sureti ile Bursa’da kendi branşında sektörünün lideri olmak, ulusal çapta ise ilk 10 firma arasına girmek.

İlkeler

• Müşteri Memnuniyetini en öncelikli amaç olarak benimsemek,
• Ticari etik, iş ahlakı ve dürüstlükten taviz vermemek,
• Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin gözündeki güvenilirliğimizi gölgelememek,
• Tedarikçilerimiz,çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizle aramızdaki karşılıklı sadakati muhafaza etmek,
• Teknik ve sektörel gelişmeleri takip ederek sürekli iyileşmek,
• Sosyal sorumluluklarımızın farkında olarak gereğini yerine getirmek.
• Gerek ürün ve gerekse hizmette kaliteyi en üst seviyede tutmak

Karagöz Kebapçısı

Bursa Karagöz Döner kebapçısı ile Bursa yeni bir marka daha kazandı.
Bursa’nın kültürel sembolü Karagöz ile lezzet sembolü döner kebap bu markada buluştu. Bursa’ya has döner kebabında üçüncü bir marka ile bir ihtiyaca cevap verilmiş oldu.
Bursa Karagöz Döner kebapçısı ile Bursa yeni bir marka daha kazandı.
Bursa’nın kültürel sembolü Karagöz ile lezzet sembolü döner kebap bu markada buluştu. Bursa’ya has döner kebabında üçüncü bir marka ile bir ihtiyaca cevap verilmiş oldu.
Başlangıçta kent meydanı Fevzi çakmak caddesinde, ardından Bursa şehirlerarası otobüs terminalinde açılan ile iki olan şube sayısını yılsonuna kadar beş e çıkarmak öncelikli hedefimiz.